Uniplast MH s.r.o.


Prejdi na obsah

Miroslav Hrubovský

Spoločnosť UNIPLAST MH s.r.o., so sídlom Herľanská 547, Vranov nad Topľou vznikla 5.2.2004 zápisom v obchodnom registri Okresného súdu v Prešove v odd. Sro, pod čislom 14649/P. Hlavný predmet činnosti je výroba a montáž výrobkov z plastov, ktorá tvorí zhruba 90% obratu. Spoločník, konateľ a zároveň riaditeľ spoločnosti je Miroslav Hrubovský so 100% podielom.

Firma vznikla ako dôsledok prirodzeného vývoja ekonomických, technických a právnych okolností v oblasti lisovania plastov v našom regióne. Je ekonomicky a právne samostatným subjektom. Hlavným dôvodom pre vznik firmy UNIPLAST MH s.r.o. bolo vytvorenie nových výrobných kapacít v našom kraji v oblasti lisovania plastov vstrekovaním na malých a stredných vstrekolisoch. Viac ako 15 ročná tradícia a bohaté skúsenosti pracovníkov UNIPLAST MH s.r.o. z predošlého pôsobenia v oblasti spracovania plastov sa stali základom na ktorom novovzniknutá spoločnosť ďalej stavia.

Okrem hlavného predmetu činnosti je vedľajší predmet činnosti aj prenájmom nebytových priestorov. Zaoberáme sa aj odborným poradenstvom v oblasti lisovania plastov a skúšaním foriem.
V súčasnosti dodávame technické a estetické dielce pre výrobcov bielej techniky, dopravnej techniky, automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel a stavebníctvo. Spracúvavame materiály ABS, PA66, PA6 GF , PC, POM, PP a nemalé skúsenosti máme aj so spracovaním všetkých základných druhov termoplastov. Dodávky základného materiálu sú realizované prostredníctvom renomovaných spoločnosti ako sú Bayer, BASF, Plastoplan, Ronamid, Slovnaft a pod.

V marci 2006 bol náš systém riadenia kvality certifikovaný podľa podľa ISO 9001:2000 spoločnosťou SGS Slovakia a v roku 2009 podľa ISO 9001:2008.

Počítadlo prístupov

O spoločnosti | Technologie | Oddelenia firmy | Vyrábané produkty | Kontakty | Mapa stránky


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu